Denna 16"-fälg från GMP har modellnamnet Matisse Black Diamond. GMP Matisse Black Diamond har en fälgbredd som är 6.5". GMP Matisse Black Diamond fästs med 4 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 4/100).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Centrumhålet är 73.1 mm stort. En uppsättning GMP Matisse Black Diamond kan bli din för endast 2329 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Black Diamond |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Matisse Black Diamond från GMP är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Matisse Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
16"-fälg av modellen Matisse Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 45 mm.
16"-fälg från GMP av modellen Matisse Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 45 mm.