GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. Bredden på denna fälg är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face är 5/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 478 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg från GMP av modellen Lunica Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 18" och ET-måttet 38 mm.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Lunica Matt Gun Metal Machined Face.
GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. GMP Lunica Matt Gun Metal Machined Face är 19" och har en bultcirkel på 5/108.