Detta är en GMP-fälg av modellen Ultrivity Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgbredden för denna variant av GMP Ultrivity Glossy Black är 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Ultrivity Glossy Black är 5/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 46 mm. GMP Ultrivity Glossy Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. GMP Ultrivity Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Ultrivity Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 593 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Glossy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Ultrivity Black Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
18"-fälg av modellen Ultrivity Metal Bronze från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 46 mm.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Evento Glossy Black.
Fälg från GMP på 18" med modellnamnet Evento Glossy Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.