GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Totale Glossy Black 19" är inget undantag. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Totale Glossy Black har en fälgbredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. GMP Totale Glossy Black har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. GMP Totale Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Totale Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 994 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Totale Black Diamond 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.
19"-fälg från GMP av modellen Totale Glossy Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
19"-fälg av modellen Totale Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.