Med ett pris på 3213 kronor är GMP Energia Black Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Energia Black Diamond har en fälgbredd på 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 44 mm. GMP Energia Black Diamond har ett centrumhål (navhål) på 63.4 mm. GMP Energia Black Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 3213 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 213 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Energia Black Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Energia Glossy Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 44 mm.
Energia Black Diamond 19" från GMP med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
22"-fälg av modellen Energia Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.
GMP Energia Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 35.