Denna 19"-fälg från GMP har modellnamnet Energia Glossy Black. Fälgbredden för denna variant av GMP Energia Glossy Black är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 44 mm. GMP Energia Glossy Black har ett centrumhål (navhål) på 63.4 mm. Energia Glossy Black 19" är en snygg fälg för 2891 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 891 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Energia Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
GMP Energia Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 44.
Energia Glossy Black 19" från GMP med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. GMP Energia Glossy Black är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
21"-fälg av modellen Energia Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.