Om du letar efter bra 20"-fälgar kan GMP Qstar Glossy Black vara värt att ta en titt på. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 25 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. Du hittar mer information om GMP Qstar Glossy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 382 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Qstar Black Diamond 20" från GMP med 9" bredd och ET på 25 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg av modellen Qstar Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
Qstar Glossy Black från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Qstar Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 25.