Om du letar efter bra 20"-fälgar kan GMP Qstar Glossy Black vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på GMP Qstar Glossy Black är 5/112.
Fälgens ET-mått är 64 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Qstar Glossy Black 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 446 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 64 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Qstar Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 64 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Qstar Glossy Black från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Qstar Glossy Black, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter Qstar Glossy Black.