Med ett pris på 5994 kronor är GMP Totale Glossy Black ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Totale Glossy Black har en bredd på 9.5". GMP Totale Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Glöm inte kolla att ET 36 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. En uppsättning GMP Totale Glossy Black kan bli din för endast 5994 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 994 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från GMP av modellen Totale Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
Denna 22"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Totale Satin Black Bronze Orange.
GMP Totale Shiny Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
22"-fälg från GMP av modellen Totale Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.