En snygg fälg på 22" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Totale Black Diamond. Denna fälg är 9.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 36 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. BytHjul säljer idag GMP Totale Black Diamond för 6174 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 174 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Black Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
22"-fälg från GMP av modellen Totale Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
GMP Totale Glossy Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
Denna 22"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Totale Satin Black Bronze Orange.
GMP Totale Shiny Black, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.