GMP Swan Black Diamond är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Swan Black Diamond har en bredd på 8". GMP Swan Black Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 30 mm. Navhålet på GMP Swan Black Diamond är 66.7 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2894 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 894 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Black Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
GMP Swan Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 30.
GMP Swan Glossy Anthracite, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Swan Black Diamond från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg från GMP av modellen Swan Black Diamond. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.