Om du letar efter bra 18"-fälgar kan GMP Swan Glossy Black vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 30 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. GMP Swan Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Swan Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 692 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Glossy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Swan Glossy Anthracite, 18"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
GMP Swan Glossy Anthracite, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
18"-fälg av modellen Swan Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
18"-fälg från GMP av modellen Swan Glossy Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.