Rebel Black Diamond 21" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. GMP Rebel Black Diamond har en fälgbredd som är 9.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna variant av Rebel Black Diamond kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 36 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4712 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 712 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Rebel Glossy Black 21" från GMP med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
22"-fälg från GMP av modellen Rebel Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 36 mm.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Rebel Matt Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.
Denna 22"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Rebel Glossy Black.