Detta är en GMP-fälg av modellen Gunner Black Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 36 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66.6 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. BytHjul säljer idag GMP Gunner Black Diamond för 334 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 334 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Gunner Matt Anthracite Diamond.
GMP Gunner Glossy Black, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 36 mm. GMP Gunner Silver är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Gunner Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9.5" och ET-måttet är 36 mm.