Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3800 kronorsklassen. Fälgen heter Rebel Matt Anthracite Diamond och den tillverkas av GMP. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Rebel Matt Anthracite Diamond har en bredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 38 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Du hittar mer information om GMP Rebel Matt Anthracite Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 734 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
REBEL Matt Anthracite Diamond 21" från GMP med 10" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 40.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Rebel Satin Black Bronze Diamond.
GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 18.