Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4000 kronorsklassen. Fälgen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond och den tillverkas av GMP. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har en fälgbredd som är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3989 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 989 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.
Lunica Satin Black Bronze Diamond 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/112.