Qstar Glossy Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. GMP Qstar Glossy Black har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. En uppsättning GMP Qstar Glossy Black kan bli din för endast 2628 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 628 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Qstar Glossy Black är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Qstar Glossy Black 19" från GMP med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Qstar Glossy Black.
19"-fälg av modellen Qstar Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 35 mm.