Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4800 kronorsklassen. Fälgen heter Stellar Black Diamond och den tillverkas av GMP. Fälgens bredd är 11.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Stellar Black Diamond kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 38 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om GMP Stellar Black Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 782 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Stellar Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Stellar Black Diamond från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 32 mm.
Stellar Black Machined Face 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Stellar Ice Ring Black, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 32 mm.