Denna 19"-fälg från GMP har modellnamnet Mentor Black Machined Face. Fälgens bredd är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Mentor Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. GMP Mentor Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. BytHjul säljer idag GMP Mentor Black Machined Face för 3307 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 307 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
19"-fälg från GMP av modellen Mentor Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.
Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Mentor Matt Gun Metal Machined Face 19" från GMP med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.