Med ett pris på 2985 kronor är GMP Qstar Black Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för GMP Qstar Black Diamond är 30 mm. Denna variant av Qstar Black Diamond har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag GMP Qstar Black Diamond för 2985 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 985 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Black Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Qstar Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Qstar Black Diamond 21" från GMP med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Qstar Glossy Black 19" från GMP med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Qstar Black Diamond.