Detta är en GMP-fälg av modellen Qstar Anthracite Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Fälgens bredd är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för GMP Qstar Anthracite Diamond är 30 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3078 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 078 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Anthracite Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Qstar Anthracite Diamond.
Qstar Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Qstar Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Qstar Black Diamond.