Om du letar efter bra 18"-fälgar kan GMP Stellar Glossy Black vara värt att ta en titt på. GMP Stellar Glossy Black har en fälgbredd som är 8". GMP Stellar Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Stellar Glossy Black 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 692 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Stellar Glossy Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Stellar Glossy Black 19" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Stellar Glossy Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
GMP Stellar Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 25.
22"-fälg från GMP av modellen Stellar Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 37 mm.