Med ett pris på 3307 kronor är GMP Rebel Glossy Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgbredden för denna variant av GMP Rebel Glossy Black är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om GMP Rebel Glossy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 307 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Rebel Satin Black Bronze Diamond.
GMP Rebel Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 38.
20"-fälg av modellen Rebel Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.
20"-fälg av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 20 mm.