En snygg fälg på 20" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Qstar Glossy Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Qstar Glossy Black har en fälgbredd på 10". GMP Qstar Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. BytHjul säljer GMP Qstar Glossy Black 20" i sin webbshop för 3534 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 534 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Qstar Black Diamond från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. GMP Qstar Anthracite Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Qstar Glossy Black, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 64 mm.
GMP Qstar Glossy Black, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.