Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5700 kronorsklassen. Fälgen heter Totale Shiny Black och den tillverkas av GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Totale Shiny Black är 9.5". GMP Totale Shiny Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 36 mm. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5645 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 645 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Shiny Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66 mm |
GMP Totale Black Machined Face Copper är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 36.
Totale Black Machined Face 21" från GMP med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Totale Black Diamond från GMP. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 36 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Totale Black Machined Face, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.