Matisse Black Diamond 17" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. GMP Matisse Black Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 2659 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 659 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Black Diamond |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Matisse Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Matisse Black Diamond från GMP är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 4/108.
Matisse Black Diamond från GMP. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
17"-fälg av modellen Matisse Matt Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 45 mm.