Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5700 kronorsklassen. Fälgen heter Totale Black Diamond och den tillverkas av GMP. Denna fälg är 9.5" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 36 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Totale Black Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 5621 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 621 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Totale Black Machined Face Copper är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 36.
Totale Black Machined Face 21" från GMP med 9.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Totale Black Machined Face, 21"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 36 mm.
21"-fälg av modellen Totale Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.