Med ett pris på 3485 kronor är GMP Swan Silver ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. GMP Swan Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Swan Silver. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3485 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 485 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Swan Glossy Anthracite, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Swan Silver från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
GMP Swan Silver, 20"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Swan Silver 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.