GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Lunica Satin Black Bronze Diamond 19" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 3176 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 176 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg från GMP av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 30.