Denna 21"-fälg från GMP har modellnamnet Gunner Glossy Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Gunner Glossy Black har en fälgbredd på 9". GMP Gunner Glossy Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Navhålet på GMP Gunner Glossy Black är 66.6 mm stort. Gunner Glossy Black 21" är en snygg fälg för 4438 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 438 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Gunner Glossy Black.
Gunner Glossy Black 21" från GMP med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP GUNNER Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
Gunner Black Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.