Detta är en GMP-fälg av modellen Angel Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 22". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5360 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 360 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Angel Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Angel Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
Angel Black Diamond från GMP. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
22"-fälg från GMP av modellen Rebel Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 40 mm.
Gunner Glossy Black från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.