Totale Satin Black Bronze Orange 22" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Denna fälg är 9.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 36 mm. Denna variant av Totale Satin Black Bronze Orange har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. GMP Totale Satin Black Bronze Orange är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Totale Satin Black Bronze Orange från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 504 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Satin Black Bronze Orange |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Totale Satin Black Bronze Orange från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Totale Satin Black Bronze Orange från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. GMP Totale Satin Black Bronze Orange är 22" och har en bultcirkel på 5/110.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Totale Satin Black Bronze Orange. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 9.5" och ET-måttet är 40 mm.