Om du letar efter bra 18"-fälgar kan GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 8". GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 771 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 30.
Lunica Satin Black Bronze Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.