Detta är en GMP-fälg av modellen Fasten Shiny Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för GMP Fasten Shiny Black är 40 mm. GMP Fasten Shiny Black har ett centrumhål (navhål) på 73 mm. Fasten Shiny Black 19" är en snygg fälg för 3239 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 239 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Fasten Shiny Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Fasten Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.
19"-fälg av modellen Fasten Shiny Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 40 mm.
GMP Fasten Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
19"-fälg från GMP av modellen Fasten Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.