Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 6200 kronorsklassen. Fälgen heter Experience Black Diamond och den tillverkas av GMP. Fälgens bredd är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 43 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. GMP Experience Black Diamond har ett centrumhål (navhål) på 72.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Experience Black Diamond. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 6108 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 108 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Experience Black Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
GMP Experience Black Diamond, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Experience Anthracite Diamond är 23" och har en bultcirkel på 5/120.
22"-fälg av modellen Experience Shiny Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.
23"-fälg från GMP av modellen Experience Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/120, bredden 23" och ET-måttet 40 mm.