Experience Shiny Black 22" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Experience Shiny Black 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 335 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Experience Shiny Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72 mm |
GMP Experience Black Diamond, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
22"-fälg av modellen Experience Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 43 mm.
Experience Glossy Black från GMP är en fälg på 23" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
23"-fälg från GMP av modellen Experience Anthracite Diamond. Bultcirkeln är 5/120, bredden 23" och ET-måttet 40 mm.