Detta är en GMP-fälg av modellen Experience Anthracite Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 23". Fälgbredden för denna variant av GMP Experience Anthracite Diamond är 9.5". GMP Experience Anthracite Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet för GMP Experience Anthracite Diamond är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. En uppsättning GMP Experience Anthracite Diamond kan bli din för endast 7545 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 545 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Experience Anthracite Diamond |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. GMP Experience Anthracite Diamond är 23" och har en bultcirkel på 5/120.
Experience Glossy Black från GMP är en fälg på 23" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
GMP Experience Black Diamond, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
22"-fälg av modellen Experience Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 43 mm.