En snygg fälg på 22" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för GUNNER Matt Anthracite Diamond. Denna fälg är 10" bred. Fälgens cirkeldiameter är 130 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/130 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för GUNNER Matt Anthracite Diamond är 38 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. GUNNER Matt Anthracite Diamond 22" är en snygg fälg för 5733 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 733 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | GUNNER Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Gunner Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
GMP Gunner Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 50.
GUNNER Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 28 mm. Bultcirkeln är 5/130.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.