GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och GUNNER Matt Anthracite Diamond 22" är inget undantag. Fälgens bredd är 9". Fälgens cirkeldiameter är 130 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/130 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 28 mm. Denna variant av GUNNER Matt Anthracite Diamond har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 387 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | GUNNER Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Ultrivity X Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 28 mm. Bultcirkeln är 5/130.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
Ultrivity X Matt Anthracite Diamond 22" från GMP med 9" bredd och ET på 41 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. GMP REBEL Matt Anthracite Diamond är 21" och har en bultcirkel på 5/130.