Denna 21"-fälg från GMP har modellnamnet GUNNER Matt Anthracite Diamond. Fälgbredden för denna variant av GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 28 mm. GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 869 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | GUNNER Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GMP GUNNER Black Diamond, 21"-fälg, 9" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 28 mm.
GUNNER Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 28 mm. Bultcirkeln är 5/130.
GMP GUNNER Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. GMP REBEL Matt Anthracite Diamond är 21" och har en bultcirkel på 5/130.