Detta är en GMP-fälg av modellen GUNNER Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Fälgbredden för denna variant av GMP GUNNER Glossy Black är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 28 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4591 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 591 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | GUNNER Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GMP GUNNER Black Diamond, 21"-fälg, 9" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 28 mm.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
GUNNER Glossy Black från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 9" och ET 28 mm. Bultcirkeln är 5/130.
21"-fälg av modellen REBEL Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 28 mm.