Om du letar efter bra 21"-fälgar kan GMP Ultrivity X Glossy Black vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 28 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Ultrivity X Glossy Black 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 985 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity X Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Ultrivity X Black Diamond från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Ultrivity X Black Diamond från GMP. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
23"-fälg från GMP av modellen Ultrivity Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 23" och ET-måttet 28 mm.
Denna 23"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 28 mm. Modellen heter Ultrivity Black Diamond.