Ultrivity X Black Diamond 21" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Fälgens bredd är 8.5". GMP Ultrivity X Black Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 130 mm (bultcirkel 5/130).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. GMP Ultrivity X Black Diamond har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Ultrivity X Black Diamond 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 988 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity X Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Ultrivity X Black Diamond 21" från GMP med 9.5" bredd och ET på 52 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Ultrivity X Glossy Black 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Fälg från GMP på 21" med modellnamnet Ultrivity X Black Diamond. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Ultrivity X Metal Bronze. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 35 mm.