GMP Titan Glossy Black är en fälg på 22" från GMP. GMP Titan Glossy Black har en fälgbredd som är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 48 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 71.6 mm stort. BytHjul säljer GMP Titan Glossy Black 22" i sin webbshop för 7162 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Titan Glossy Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Titan Black Diamond 22" från GMP med 10" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Denna 22"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Titan Anthracite Diamond.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. GMP Titan Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 65 mm. GMP Titan Glossy Black är 22" och har en bultcirkel på 5/130.