En snygg fälg på 20" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Titan Glossy Black. Fälgbredden för denna variant av GMP Titan Glossy Black är 11". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 44 mm. Centrumhålet är 71.6 mm stort. BytHjul säljer GMP Titan Glossy Black 20" i sin webbshop för 5208 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 208 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Titan Glossy Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter Titan Black Diamond.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. GMP Titan Anthracite Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
GMP Titan Black Diamond, 20"-fälg, 11" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 52 mm.
Titan Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 11" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.