 
								Denna 20"-fälg från GMP har modellnamnet Titan Glossy Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Titan Glossy Black har en bredd på 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 51 mm. Centrumhålet på denna fälg är 71.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Titan Glossy Black 20".
| Butik | Pris | Länk | 
|---|---|---|
| 4 879 kr | Besök BytHjul | 
| Märke | GMP | 
|---|---|
| Modell | Titan Glossy Black | 
| Diameter | 20" | 
| Fälgbredd | 8.5" | 
| Antal bultar | 5 | 
| Cirkeldiameter | 130 | 
| Bultcirkel | 5/130 | 
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm | 
| Navhål | 71.6 mm | 
 
				20"-fälg från GMP av modellen Titan Black Diamond. Bultcirkeln är 5/130, bredden 20" och ET-måttet 51 mm.
 
				20"-fälg av modellen Titan Anthracite Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 51 mm.
 
				En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. GMP Titan Glossy Black är 22" och har en bultcirkel på 5/130.
 
				En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. GMP Titan Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/130.