Denna 18"-fälg från GMP har modellnamnet Booster Glossy Anthracite. Fälgbredden för denna variant av GMP Booster Glossy Anthracite är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 6/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 74.6 mm stort. GMP Booster Glossy Anthracite är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP Booster Glossy Anthracite från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 894 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Booster Glossy Anthracite |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 6/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 74.6 mm |
19"-fälg från GMP av modellen Booster Glossy Anthracite. Bultcirkeln är 6/120, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
Booster Glossy Black från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 6/120.
Booster Glossy Black från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 6/120.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Booster Glossy Black är 19" och har en bultcirkel på 6/120.