Denna 20"-fälg från Image har modellnamnet Gravel Gloss Gunmetal. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln för denna fälg är 6/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Detta är en fälg med 84.1 mm stort navhål. Image Gravel Gloss Gunmetal kan du köpa från BytHjul för endast 2948 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 948 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Image |
|---|---|
| Modell | Gravel Gloss Gunmetal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 6/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
18"-fälg från Image av modellen Gravel Gloss Gunmetal. Bultcirkeln är 6/130, bredden 18" och ET-måttet 50 mm.
Denna 17"-fälg från Image har en bultcirkel som är 6/130 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Gravel Gloss Gunmetal.
Image Gravel Gloss Gunmetal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 139.7 och som fästs med 6 bultar. 9" bredd och ET 50.
17"-fälg av modellen Gravel Gloss Gunmetal från Image. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/130 och ett ET-mått på 38 mm.