En snygg fälg på 18" från Infiny. Denna modell har Infiny valt att kalla för Stuttgart Shiny Black Machined Face . Fälgbredden för denna variant av Infiny Stuttgart Shiny Black Machined Face är 9". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Stuttgart Shiny Black Machined Face är 35 mm. Denna variant av Stuttgart Shiny Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 66 mm stort. BytHjul säljer idag Infiny Stuttgart Shiny Black Machined Face för 1929 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Infiny |
|---|---|
| Modell | Stuttgart Shiny Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
19"-fälg av modellen Stuttgart Shiny Black Machined Face från Infiny. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Infiny Stuttgart Shiny Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg av modellen Stuttgart Shiny Black Machined Face från Infiny. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 32 mm.
Stuttgart Shiny Black Machined Face 18" från Infiny med 8" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.