Infiny har många snygga fälgar i sitt utbud och Stadt Individual Shiny Black Machine Face 20" är inget undantag. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Infiny Stadt Individual Shiny Black Machine Face har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för Infiny Stadt Individual Shiny Black Machine Face är 42 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66 mm stort. Du hittar mer information om Infiny Stadt Individual Shiny Black Machine Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 633 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Infiny |
|---|---|
| Modell | Stadt Individual Shiny Black Machine Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66 mm |
20"-fälg från Infiny av modellen Stadt Individual Shiny Black Machine Face . Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 32 mm.
19"-fälg av modellen Stadt Individual Shiny Black Machined Face från Infiny. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 32 mm.
Denna 20"-fälg från Infiny har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Kamenz Shiny Black Machine Face .
Infiny Star Shiny Black Machine Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 43.